На најскапиот фудбалер во историјата на Баерн Минхен му се заканува затвор поради слики од Лас Вегас!

Францускиот репрезентативец и дефанзивец на Баерн, Лукас Ернандез лесно би можел наскоро да се најде во затвор. Ернандез нема многу време да го реши проблемот, ...
| | веќе видена | слични

Новиот тренер на Баерн Минхен, Јулијан Нагелсман воведе одредени промени во клубот откако на почетокот на оваа сезона го замени Ханси Флик кој пак замина на ...
| | веќе видена | слични

Јосип Станишиќ ќе ја памети 2021 година, во која стана член на хрватската репрезентација, а сега и го продолжи договорот со Баерн Минхен до 2025 година. ...
| | веќе видена | слични

Германскиот „Билд“ пренесува дека Баерн Минхен ќе остане без Роберт Левандовски на крајот од сезоната, откако искажал нездоволство од изјавата на спортскиот ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Германскиот фудбалер Тони Крос, во слободно време води сопствен подкаст со неговиот брат Феликс, а најнов соговорник му беше Давид Алаба. Двајцата сега се дел ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Во Општина Центар Жупа во првиот круг од локалните избори не е избран нов градоначалник, бидејќи не е обезбеден потребниот цензус на излезност од една третина ...
сите 830 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска ја предводеше владината делегација и заедно со вицепремиерот задолжен за економски прашања Фатмир Битиќи, со министерката за труд ...
сите 236 | | | веќе видена

Денеска се регистрирани 329 нови лабораториски позитивни случаи на SARS CoV-2, со што вкупната бројка на дијагностицирани лица со КОВИД-19 изнесува ...
сите 439 | | | веќе видена

Денеска претседателот на СДСМ Зоран Заев заедно со кандидатот за градоначалник Ферат Асан и носителката на листата за советници Нежмие Саитова се обрати пред ...
сите 288 | | | веќе видена

Претседателот на СДСМ на денешната граѓанска трибина ‘‘Најдоброто за мојата општина ‘‘ пред арачиновци вети дека развојот на Арачиново ќе продолжи како и ...
сите 95 | | | веќе видена

Регулаторната комисија за енергетика утре треба да донесе одлука за цените на нафтените деривати. Дали ќе има повторно поскапување на цените на горивата ќе ...
сите 77 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

На најскапиот фудбалер во историјата на Баерн Минхен му се заканува затвор поради слики од Лас Вегас!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: