Дневен хороскоп за 03.10.2021: Ракови – несакани расправии, Девици-подгответе се за критики

 Што ве очекува на љубовен план – кој треба сериозно да разговара со партнерот, а кому му претстои ден исполнет со размена на нежности? Каков ден ви ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Некои луѓе едноставно не знаат како да функционираат во врска: тие се ладни, не се грижат за потребите на партнерот и се чини дека хороскопот е одговорен за ...
| | веќе видена | слични
4 копии

 Раковите денес се водени од емоциите, па можат обичните дискусии да ги претворат во конфликти. Што им предвидуваат ѕвездите на другите знаци? Кликнете на ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Бик Никој не ги цени луѓето на кои им се посветиле како тврдоглавиот Бик. Иако често може да се слушне дека е мрзелив, кога ќе прифати нешто, ништо не може да ...
| | веќе видена | слични

 Кому овој ден ќе му донесе враќање на старата љубов, а кој ќе има нови интересни средби? Кој треба да почне да штеди, а кој нема да размислува за финансиите? ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Откако судија на претходна постапка синоќа одреди 30 дневен притвор за 22 годишното момче кое во четвртокот вечерта на пешачки кај Сити мол прегази 24 годишна ...
сите 164 | | | веќе видена

Училиштата се префрлија на онлајн часови, кои не важат само за учениците од прво до четврто одделение кои се уште посетуваат настава, објави АП.Масовните ...
сите 182 | | | веќе видена

Согласно член 153 од Закон за енергетика, Производство на топлина Балкан Енерџи ДООЕЛ како регулиран производител на топлинска енергија е должен во текот на ...
сите 318 | | | веќе видена

Осветувањето на водите на Вардар и положување на Светиот крст во Скопје се одржа точно напладне на мостот „Слобода“ кај Холидеј ин. Поради пандемијата, ...
сите 153 | | | веќе видена

Ова го потврди германската министерка за одбрана Кристин Ламбрехт.„Мораме да направиме се` за да спречиме ескалација. Во моментов испораката на оружје не би ...
сите 411 | | | веќе видена

ДЕНЕС НАД 1.900 ЗАРАЗЕНИ СО КОВИД Министерството за здравство информира, согласно податоците од Институтот за јавно здравје дека во последните 24 часа: ...
сите 69 | | | веќе видена

Аки Рахимовски утрово планирал патување во Македонија и посета на мајка си. Тој телефонски разговарал со пријателот Здравко Ситновски во Скопје и се договорил ...
сите 62 | | | веќе видена

Средствата од договорот склучен со три угостителски субјекти од страна на претходното градско раководство, во вредност од околу 32 илјади евра ќе бидат ...
сите 121 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дневен хороскоп за 03.10.2021: Ракови – несакани расправии, Девици-подгответе се за критики

Од:
До кого (е-маил):
Порака: