10 знаци дека имате совршен сопруг


Можете да им се допаѓате на луѓето и да ве сакаат, но ако не покажат дека ве ценат и почитуваат, тоа не вреди ништо. Постојат милион начини да се покаже ...
| | веќе видена | слични

Според нумерологијата броевите од раѓање на датумот воопшто не се случајни и можат да ни откријат и магична способност. За да дознаете каква е вашата скриена ...
| | веќе видена | слични

Со доењето бебето се храни физички, ментално, но и емоционално. Психолошките придобивки од доењето се многубројни и не се ограничени само на првите неколку ...
| | веќе видена | слични

Пауло Коелјо е познат бразилски писател кој има голема читателска публика и во Македонија. Неговите дела како „Алхемичарот“ и „Вероника реши да умре“ и ден ...
| | веќе видена | слични

Мажите често знаат да се повлечат пред предизвикот на заведување Мажите се родени ловци, а психолозите тврдат дека флертувањето е најинтересната игра што тие ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Тивкото мнозинство одбра и неговиот избор громогласно одекна, власта во Охрид доби жестока изборна шлаканица од охриѓани затоа што им е доста од изневерени ...
сите 891 | | | веќе видена

Претседателот на Државната изборна комисија, Александар Даштевски оцени дека изборите во однос на првиот круг се успешни. Тој изјави дека излезноста на ...
сите 643 | | | веќе видена

ЗАЕВ УПАТИ ПИСМО ДО ЧЛЕНОВИТЕ Писмото на премиерот Зоран Заев испратено до членството на СДСМ два дена по од локалните избори, во кои владеачката партија ...
сите 197 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

10 знаци дека имате совршен сопруг

Од:
До кого (е-маил):
Порака: