ЕСМ на врвот на државни ЗАГУБАРИ

Целта на проектот „100 Најголеми“ е да допринесе кон развој и јакнење на позитивната деловна клима низ промоција на позитивната деловна пракса на најголемите ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Порталот Pari.com.mk во соработка со БизнисМрежа.мк ги анализираше финансиските резултати на креаторите на цената за домаќинствата. Минатогодишните финансиски ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Минатогодишните финансиски извештаи на компаниите кои учествуваат во креирањето на цената на струјата откриваат „интересни“ податоци – големите плусови на ...
| | веќе видена | слични

Порталот Pari.com.mk, во соработка со БизнисМрежа.мк анализира какви се приходите на компаниите инволвирани во трговијата со опасниот токсичен мазут. Според ...
| | веќе видена | слични
2 копии

“Се возиме со канцер” е само еден од низата коментари кои професорите од Машински факултет пред многу години ги дадоа за неквалитетниот мазут кој се користи ...
| | веќе видена | слични

Останато

Пратениците на ВМРО-ДПМНЕ бараат да се формира анкетна комисија за пожарот во модуларната болница во Тетово. Тие уште еднаш побара оставки од премиерот Зоран ...
сите 557 | | | веќе видена

Полицајците Константин Каљинин и Владимир Макаров се хероите кои успеале да ги совладаат напаѓачот кој вчера на универзитетот во Перм уби осум лица, а рани ...
сите 63 | | | веќе видена

Според неделната анализа на Институтот за јавно здравје (ИЈЗ) од почетокот на пандемијата во земјава едно лице по третпат се заразило од ковид-19, а вкупно се ...
сите 307 | | | веќе видена

Нивото на вчерашната дебата покажа дека не сме сите исти, коментира лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски за вчерашниот политички дуел со претседателот на ...
сите 80 | | | веќе видена

Тој истакна дека САД е „повторно на маса на меѓународните форуми, особено на Обединетите нации Претседателот Џо Бајден вели дека светот мора да работи заедно ...
сите 156 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ЕСМ на врвот на државни ЗАГУБАРИ

Од:
До кого (е-маил):
Порака: