Јавен повик за субвенционирање на велосипеди

Силк Роуд Банка информира дека е извршена дополнителна исплата на финансиска поддршка на граѓаните кои биле распределени во Силк Роуд Банка, а на кои не им ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Градот Скопје ги информира граѓаните дека јавниот повик за доделување субвенции за инвертер клима уреди за затоплување на домаќинствата се исцрпени. Во текот ...
| | веќе видена | слични

Време зa читање: 3 минути Согласно иницијативата на Владата на РСМ во рамки на четвртиот пакет мерки за справување со COVID- 19 кризата, во НЛБ Банка е ...
| | веќе видена | слични
8 копии

Министерството за труд социјална политика ги информира граѓаните дека е во тек исплатата на образовниот додаток за третиот мерен период. Од МТСП појаснуваат ...
| | веќе видена | слични
4 копии
4 копии
2 копии

Здружението на оштетени физички и правни лица на Еуростандард банка Правда за штедачи на 28 април според Законот за слободен пристап на информации од јавен ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Време зa читање: 4 минути Здружението на оштетени физички и правни лица на Еуростандард банка „Правда за штедачи“ во изминатиов период во јавноста изнесе ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Денешната одлука на судот за 27 април е темпирана и планирана прeсуда која има за цел да создава страв кај политичките непријатели на Зоран Заев и целосно ја ...
сите 142 | | | веќе видена

Поранешниот политичар и сараевски професор Златко Лагумџија, го критикуваше Претседателството на Босна и Херцеговина затоа што не ја вклучило државата во ...
сите 522 | | | веќе видена

Централна свеченост по повод честувањето на Илинден во Крушево. Свеченоста започна со полагање свежо цвеќе од претседателот Стево Пендаровски и бројни ...
сите 229 | | | веќе видена

Повеќе пожари ја зафатија Македонија, а како што информираат од противпожарната единица Куманово, пожар има и во Општина Старо Нагоричане кај Кокино и ...
сите 203 | | | веќе видена

Голем удел во бројот на новозаразени периодов се патниците кои доаѓаат од странство, а дали тие се носители на Делта-варијантата се утврдува дополнително, ...
сите 255 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Јавен повик за субвенционирање на велосипеди

Од:
До кого (е-маил):
Порака: