Лефков: Цела Европа се вакцинира, а ние си броиме фиктивни вакцини


3 копии

Ниту ги реализирале планираните приходи, ниту ги оствариле планираните трошења. Најновите податоци за финансиите на општините покажуваат дека вкупно сите ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Граѓаните забележуваат стагнација на секое поле во државата. Ова е заклучокот од средбата на тим од ВМРО-ДПМНЕ предводен од потпретседателот Владо Мисајловски ...
| | веќе видена | слични
10 копии

Денеска сме тука во Гази Баба заедно со пратеничката Дафина Стојаноска, со Жаклина Пешевска исто така пратеничката од Гази Баба, со претседателот на ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Владо Мисајловски. при денешната посета во општина Гази Баба зборуваше за веста дека Европската Унија одлучила да не додели ...
| | веќе видена | слични

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Владо Мисајловски денеска ќе оствари средба со граѓани во Општина Гази Баба. Во 12:15 часот ќе оствари средба со здравствени ...
| | веќе видена | слични

Пратеничката и член на Извршниот комитет на ВМРО-ДПМНЕ Рашела Мизрахи вечерва во „Заспиј ако можеш“, во врска со вакцините истакна дека овој полициски час е ...
| | веќе видена | слични

Пратеничката и член на Извршниот комитет на ВМРО-ДПМНЕ Рашела Мизрахи вечерва во „Заспиј ако можеш“, во врска со голготата со вакцините истакна дека буквално ...
| | веќе видена | слични

Ниту има членство во ЕУ, ниту бесплатно здравство, ниту вакцини!!! Има само една криминална Влада, а набрзо ниту неа ќе ја нема!!! - пишува потпретседателот на ...
| | веќе видена | слични

Имајќи ги предвид сите претходни програми низ годините, овогодинешната Програма на министерството за култура навидум изгледа за нескандалозна, но кога ќе се ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Ситуацијата е сериозна и во овој момент имаме благо зголемување на притисокот врз ковид-центрите, односно во текот на вчерашниот ден имало поголем број на нови ...
сите 444 | | | веќе видена

„Некој му се заканувал на Христијан Мицкоски, но и на Александар Николовски затоа што ја извадиле аферата „Двојник“ со лажните пасоши. Значи дали некој ќе ...
сите 57 | | | веќе видена

Погребот на принцот Филип, сопругот на кралицата Елизабета втора ќе се одржи на 17 април во дворецот Виндзор во присуство на семејството. Церемонијата ќе биде ...
сите 193 | | | веќе видена

Почитувани граѓани на Република Македонија од исламска вероисповед дозволете ми од мое лично име и од име на членовите на ВМРО-ДПМНЕ да Ви го честитам ...
сите 104 | | | веќе видена

Денес е Светски ден на здравјето. Се одбележува секоја година на 7 април и секоја година скренува внимание на специфична здравствена тема која ги загрижува ...
сите 56 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Лефков: Цела Европа се вакцинира, а ние си броиме фиктивни вакцини

Од:
До кого (е-маил):
Порака: