Каракачанов по разговорите во Софија: Има време до петок, во спротивно има две опции


Иако има само неколку дена до крајот на процесот, до петок, тие имаат можност да корегираат се што во меѓувреме пропуштиле, па да видиме дали тоа ќе е доволно ...
| | веќе видена | слични
5 копии
2 копии

На денот кога на премиерот Зоран Заев уште еднаш меѓународно му се признаени успесите, кога добива награда од реномирана европска фондација , Мицкоски побрза ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Нема крај лицемерието на очајниот губитник Христијан Мицкоски. На денот кога на претседателот Зоран Заев уште еднаш меѓународно му се признаени успесите, кога ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Претседателот на СДСМ, Зоран Заев, истакна дека во вториот круг од локалните избори ќе го поддржи Фатмир Дехари за градоначалник на Кичево во борбата против ...
сите 235 | | | веќе видена

Обединување со граѓаните, со сите демократски и прогресивни групи и поединци, за да продолжи развојот на општините, порача денеска од Битола генералниот ...
сите 432 | | | веќе видена

Актерот Алек Болдвин присуствуваше на приватна комеморација за Халина Хачинс, снимателката која случајно ја уби на снимањето на новиот филм, заедно со ...
сите 123 | | | веќе видена

Институционалната поставеност и правната рамка на процесите за јавни набавки во Северна Македонија во голема мера се усогласени со законодавството на ЕУ, но ...
сите 313 | | | веќе видена

Во Маврово-Ростуше и Центар Жупа ќе се повтори гласањето, бидејќи не е исполнет законскиот цензус на гласање да излезат најмалку една третина од запишаните ...
сите 515 | | | веќе видена

На мојата денешна посета на Ново Лисиче, изразив благодарност до граѓаните за поддршката што ми ја дадоа во првиот круг на изборите и што овозможија на тој ...
сите 323 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Каракачанов по разговорите во Софија: Има време до петок, во спротивно има две опции

Од:
До кого (е-маил):
Порака: