Ѓорѓи Крстевски во летна авантура

Кантавторот раскина со својата асистентка Ѓорѓи Крстевски во летна авантура Кантавторот Ѓорѓи Крстевски веќе не е во врска со својата асистентка Роза Дукова? Под фотографиите кои стасаа во нашата редакција пишува дека Ѓорѓи на една плажа во Грција уживал во друштво на атрактивна бринета од Србија, која воопшто не личи на Роза, неговата долгогодишна девојка. Дознаваме дека Крстевски уживал во нежностите со новата девојка, се бакнувал во вода, ја мачкал со крема и со неа зборувал на српски јазик. Провокативните бели бикини предизвикале внимание и нашите читатели го уловиле Ѓорѓи токму во моментот на страстните бакнежи во вода. Поп пејачот беше шокиран кога го побаравме за изјава во врска со фотографиите кои ги добивме. На прашањето дали раскинал со Роза тој по малку луто ни одговори: - Не би сакал да коментирам ништо во врска со мојот приватен живот, во моментов сум окупиран со албумот и музиката е единственото нешто за кое би сакал да зборувам. Најважно е дека мојот нов албум "Она најдоброто од нас", е во ...
| | веќе видена | слични

Останато

Собранието на Република Македонија денеска во рамки на 15. седница ја продолжи расправата по Предлог-законот за употреба на јазиците во прво читање.Во текот на ...
сите 177 | | | веќе видена

Aктуелениот градоначалник на Гази Баба, Тони Трајковски ќе биде кандидат на ВМРО-ДПМНЕ за нов градоначалнички мандат. Трајковски досега во два мандати ја ...
сите 102 | | | веќе видена

 Човечкото тело е комплициран механизам кој е под влијание и на надворешни, и на внатрешни фактори. Многу психолози се согласни дека телото праќа сигнали кои ...
сите 41 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ѓорѓи Крстевски во летна авантура

Од:
До кого (е-маил):
Порака: