(Видео) Пендаровски и Заев ги повикаа младите да гласаат на изборите


Претседателот на СДСМ и премиер Зоран Заев и претседaтелскиот кандидат Стево Пендаровски на митингот од Куманово порачаа дека одлуката на изборите е важна, ...
| | веќе видена | слични

Граѓаните покажаа дека се за напред , кон убава и светла иднина за нашата земја! На 21 април и 5 мај да излеземе масовно и да дадеме поддршка за Стево ...
| | веќе видена | слични
8 копии

Кандидатот за претседател поддржан од СДСМ и коалцијата Стево Пендаровски, вечерва на митинг во Куманово ја побара поддршката на граѓаните од градот, за кој ...
| | веќе видена | слични
8 копии

Заедничкиот кандидат за претседател Стево Пендаровски на средба со жителите на Старо Нагоричане, зборуваше за можностите кои ги отвораат интеграциите во НАТО и ...
| | веќе видена | слични

Навраќајќи се минатото, истакна дека во Куманово отсекогаш победувал концептот кој што и сега оваа политичка опција го нуди, едно општество за сите, концепт за ...
| | веќе видена | слични
2 копии

На вечерашниот митинг во Куманово претседателот на СДСМ и премиер Зоран Заев и заедничкиот кандидат за претседател Стево Пендаровски им се обратија посебно на ...
| | веќе видена | слични
9 копии
7 копии

Заедничкиот кандидат за претседател, Стево Пендаровски, на средба со жителите на Ранковце побара поддршка на изборите, да се заокружи бројот 3, да се гласа за ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Уште едно чудо го одбележа Норт Дам кој што настрада во катастрофалниот пожар.Пчели ,кои ги имало околу 180.000 и кои што живееле на покривот на катедралата ...
сите 728 | | | веќе видена

Заедничкиот кандидат за претседател, Стево Пендаровски, на средба со жителите на Дебарца, порача дека отворените перспективи кон ЕУ и НАТО, носат економски ...
сите 253 | | | веќе видена

Политички за НАТО изигравме одлично, но не испорачуваме резултати за позитивна препорака за старт на преговорите со ЕУ.НАТО е геополитика, ЕУ е техника, ...
сите 116 | | | веќе видена

Снимките од пожарот во Богородичната црква во Париз сите граѓани на Русија ги гледаа со солзи во очите, руските компании се подготвени да се приклучат на ...
сите 71 | | | веќе видена

Гордана Силјановска Давкова во поседната ТВ-дебата на претседателските кандидати на ТВ21 пред самиот финиш на кампањата, односно изборниот молк, рече дека само ...
сите 189 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(Видео) Пендаровски и Заев ги повикаа младите да гласаат на изборите

Од:
До кого (е-маил):
Порака: