Валверде одлучи: Покрај Меси, уште играч по никоја цена не смее да го напушти „Камп Ноу“


Ернесто Валверде минатиот четврток беше на состанок со лидерите на Барселона за да разговара за плановите за следната сезона. Барселона успеа да ја освои ...
| | веќе видена | слични

Претседателот на Барселона, Хосеп Марија Бартомеу, во разговор за „Марка“ изјави дека Усман Дембеле останува во клубот, и покрај бројните шпекулации. Медиумите ...
| | веќе видена | слични

Неколку звучни имиња се на излезна врата од „Камп Ноу“, меѓу кои се споменува и Дембеле, Французинот кој мака мачеше со повреди и не се адаптираше доволно во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Пред 5 години Иван Ракитиќ од Севилја за 18 милиони евра премина во редовите на Барселона. Во периодот додека настапува за тимот од „Ноу Камп“, Хрватот на ...
| | веќе видена | слични

Веќе некое време во медиумите се пишува за иднината на Иван Ракитиќ. Сега „Мундо Депортиво“ открива детали од состанокот кој бил клучен за иднината на Ракитиќ ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Зголемувањето на бројот на дијагностицирани во изминатите денови се должи на непочитување на рестриктивните мерки од претходната фаза рече вечерва техничкиот ...
сите 306 | | | веќе видена

Датумот на изборите е детерминиран со уредбата со законска сила која има важење до завршување на вонредната состојба. Во оној момент кога ќе заврши вонредната ...
сите 336 | | | веќе видена

Владата на денешната седница донесе одлука со која oд утре целосно престанува да важи Одлуката за ограничување на движењето на граѓаните, соопшти министерот за ...
сите 235 | | | веќе видена

Етика за млади Луѓето ги слават оние што му се посветиле на добродетелството на образованието на другите. Меѓу нив ги изделуваат и посебно ги одбележуваат оние ...
сите 197 | | | веќе видена

Министерот за здравство Венко Филипче, три месеци по дијагностицирањето на првиот случај со коронавирусот во нашата држава, оцени дека епидемијата е целосно ...
сите 245 | | | веќе видена

Да не се промовираат мерки чие спроведување е во тек и со кои јавноста е веќе запознаена, како и мерки кои не се непосредно поврзани со санирање на последиците ...
сите 227 | | | веќе видена

Едно е што мисли власта, а друго е што говорат бројките. Ние немаме успешно справување со кризата кога сме рекордери во регионот по починати лица на милион ...
сите 104 | | | веќе видена

Само Костадин Костадинов може да излезе и да бара брзи избори во ден кога имаме 3 нови мртви од коронавирус, се вели со соопштението на ВМРО-ДПМНЕ.Во ...
сите 186 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Валверде одлучи: Покрај Меси, уште играч по никоја цена не смее да го напушти „Камп Ноу“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: