Врмето денеска; променливо и нестабилно


2 копии
3 копии

За време на државниот празник Илинден ќе има поизразена нестабилност со пороен дожд, грмежи и засилен ветер. Локално и во форма на невреме со појава на град и ...
| | веќе видена | слични
10 копии
21 копии
3 копии
11 копии
повеќе

Останато

Бројот на заболени од мали сипаници постојано расте. За една недела пријавени се вкупно 71 случај. Од почетокот на епидемијата во Скопје, заклучно со денешниот ...
сите 193 | | | веќе видена

 Но, велат колку професорката од Правниот факултет ќе успее да привлече непартиски гласови на контото на ВМРО ДПМНЕ ќе зависи и од кандидатот што ќе го ...
сите 162 | | | веќе видена

Асоцијацијата на Спортски Обложувалници на Македонија (АСОМ) и нејзините постојани и придружни членки: Спорт Лајф, Моцарт, Златна Копачка, Евротип, Марбет и ...
сите 256 | | | веќе видена

Во Градската општа болница „8 Септември“ хоспитализирани се 18 пациенти, а тројца од нив се во критична состојба. Останатите 15 пациенти се во стабилна ...
сите 209 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Врмето денеска; променливо и нестабилно

Од:
До кого (е-маил):
Порака: