Уапсени 12 менаџери на кафе барови, ноќни клубови и ресторани, адвокати, директори, банкари... кои купувале бело

6 копии

Во акцијата на полицијата во која беа уапсени четворица дилери на дрога, од слобода се лишени уште 12-мина кои купувале кокаин, а кои, како што велат од МВР, ...
| | веќе видена | слични
7 копии

МВР разби 4-члена криминална нарко група. Во синоќешната акција се приведени и други 12 лица, адвокати, менаџери, директори, банкари и административци кои ...
| | веќе видена | слични
4 копии

МВР ги објави деталите за вчерашната голема полициска акција. Нивното соопштение ви го пренесуваме во целост: Вчера (09.05.) од страна на Бирото за Јавна ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Министерството за внатрешни работи објави соопштение во кое изнесе детали за вчерашната полициска акција која се спроведуваше на неколку локации во Скопје. ...
| | веќе видена | слични
6 копии
5 копии

Полициски специјалци, во соработка со Одделот за сузбивање организиран и сериозен криминал и Одделот за криминалистичка полиција, во вечерните часови на 9 мај, ...
| | веќе видена | слични
3 копии
повеќе

Останато

Вклучувањето на опозицијата во евроинтегративните просеци, пред сè во реформската агенда, може да биде првиот чекор во помирувањето. Новиот претседател Стево ...
сите 445 | | | веќе видена

По одличниот настап на полуфиналната вечер на Тамара на годинешниот „Евросонг“, поддршка за неа пристига од целиот балкан.Нејзините колеги од Македонија на ...
сите 248 | | | веќе видена

аферата со пратеникот Павле Богоевски и неговиот разговор во кој нарачува „пола за 2.500 денари“ не стивнува. Од првиот ден од појавувањето на видеото во кое ...
сите 211 | | | веќе видена

Миле Бошњаковски официјално ги потврди информациите дека портпаролската позиција во владата ја менува со првата функција во тимот на новиот претседател – шеф ...
сите 97 | | | веќе видена

Според документот се дозна каде се родило кралското бебе. Арчи харисон Маунтбатен Виндзор е роден во приватната болница Портланд во Вестминстер. За потребите ...
сите 58 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Уапсени 12 менаџери на кафе барови, ноќни клубови и ресторани, адвокати, директори, банкари... кои купувале бело

Од:
До кого (е-маил):
Порака: