Тринаесетгодишно момче прободено со остар предмет

6 копии
3 копии
5 копии
4 копии

Вчера во Прилп се случила тешка сообраќајна несреќа во која минибус се судри со автомобил. МВР денеска излезе со детали околу несреќата во која биле повредени ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Синоќа во 22 часот и 10 минути на улица „Александар Македонски“ во Прилеп се случила сообраќајна незгода. Од МВР соопштуваат дека несреќата се случила помеѓу ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Гордана Силјановска-Давкова ги премолчи дваесетината прашања на вмровскиот реформатор. Одговорите на тие прашања ќе го разјаснеа нејзиното политичко кредо. Но ...
сите 175 | | | веќе видена

Претседателката на комисијата Билјана Ивановска во интервју за Радио Слободна Европа вели дека освен изборната кампања и финансирањето на политичките партии, ...
сите 246 | | | веќе видена

Британската премиерка, Тереза Меј, е соочена со зголемен притисок од нејзината партија да поднесе оставка или да одреди датум за оставка со цел обезбедување на ...
сите 85 | | | веќе видена

Извршниот директор на Етиопиан Ерлајнс Теволде Гебремариам, по несреќата на атиопскиот авион во кој загинаа 157 лица, изјави дека предупредувањата и барањата ...
сите 52 | | | веќе видена

Оставки на претседателот Александар Вучиќ, премиерката Ана Брнабиќ, првиот собраниски спикер Маја Гојковиќ, оставка на раководството на РТС и обезбедување ...
сите 211 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Тринаесетгодишно момче прободено со остар предмет

Од:
До кого (е-маил):
Порака: