32-годишен охриѓанец загина вчера во сообраќајка кај Косел

11 копии

Кобно заврши возењето со скутер за две малолетни момчиња од струмичко. Страшна сообраќајкна незгода која се случила околу полноќ на 12 август помеѓу патничко ...
| | веќе видена | слични
3 копии
14 копии
2 копии

Ноќеска околу 00.10 часот на влезот во с.Петралинци, општина-Босилово, се случила сообраќајна незгода помеѓу патничко возило „Алфа Ромео“ со струмички ...
| | веќе видена | слични
3 копии
7 копии

Вчера вечерта на патот Петралинци-Балдовци се случила тешка сообраќајна несреќа помеѓу скутер и автомобил, пишува Струмицаденес. На скутерот биле две млади ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Во наредниот период ќе преовладува облачно време со слаби локални врнежи од дожд, а на планините од снег. По одделни котлини ќе има појава на магла, а повеќе ...
сите 240 | | | веќе видена

Во поликлиниката „Идадија“ има 15 од спорните вакцини против мали сипаници со погрешна декларација. Здравство ја отвори вратата за камерата на 1ТВ, која ...
сите 178 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

32-годишен охриѓанец загина вчера во сообраќајка кај Косел

Од:
До кого (е-маил):
Порака: