Специјална пратка: Пациент во душевната болница во Негорци по пошта си добил марихуана и дијазепам


3 копии

СВР Струмица поднесе кривична пријава против Б.Б. (44) од с.Василево поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „неовластено производство и ...
| | веќе видена | слични
3 копии
3 копии
16 копии

Цариниците на граничниот премин Богородица во пресрет на Велигден заплениле 7 килограми хероин . Во рацете на царинската управа паднал српски државјанин кој ...
| | веќе видена | слични
3 копии
повеќе

Останато

Хаотично известување на институциите на системот во врска со синоќешната сообраќајна трагедија во која едно лице го загуби животот, а 26 лица се повредени, ...
сите 161 | | | веќе видена

Мароканецот Абдул Рахман Мешках (18), кој е осомничен за нападот што се случи во петокот во финскиот град Турку, каде беа убиени две жени, а осум лица беа ...
сите 131 | | | веќе видена

Тоа го потврди шпанската полиција, која претходно ја извести јавноста дека во тек е акција во близина на Барселона. Претходно некои каталонски медиуми јавуваа ...
сите 169 | | | веќе видена

Голем гест на Лука Дињ, левиот бек на Барселона без страв веднаш истрчал на улица по терористичкиот напад на Ла Рамбла за да им помогне на повреденитеМинатата ...
сите 65 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Специјална пратка: Пациент во душевната болница во Негорци по пошта си добил марихуана и дијазепам

Од:
До кого (е-маил):
Порака: