Џака и Шаќири без политички сензибилитет и со ниска општествена свест


Швајцарските фудбалски репрезентативци победата против екипата на Србија ја проследија со гестот - албански двоглав орел. Дали провокацијата ќе биде казнета, ...
| | веќе видена | слични
3 копии
2 копии

На интеренет се појави уште едно видео од моментот кога Аргентина постигна гол против Нигерија во финишот кој и обезбеди пласман во осминафиналето. Еден фан ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Со натпреварот меѓу Англија и Белгија, беше спуштена завеса на првата рунда натпревари на Светското првенство во Русија, по која дознавме кои 16 репрезентации ...
| | веќе видена | слични

Една доста интересна ситуација за кое сведочи и снимка се случила на трибините во завршницата од средбата помеѓу Нигерија и Аргентина. СП 2018 Познато е како ...
| | веќе видена | слични

Неговите очекувања биле очигледно преголеми, Аргентина не отиде по „рутата“ која тој ја очекувал пред самото Светско првенство во Русија, каде едвај избори ...
| | веќе видена | слични

Луда сцена се случи за време на мечот меѓу Аргентина и Нигерија, во главната улога беа девојка задолжена за редот и аргентински навивач.Фан на Аргентина стоеше ...
| | веќе видена | слични

Очекувал Аргентина да биде подобра отколку што е, да го освои првото место во групната фаза, па купил билети за патот до финалето на кој сега е Хрватска. ...
| | веќе видена | слични

Репрезентацијата на Германија ќе го забележи својот убедливо најслаб пласман на светските фудбалски првенства, бидејќи со трите бода и четвртото место во ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски ниту знаел, ниту учествувал во некаков план со кој што му е овозможено на Никола Груевски да избега од ...
сите 146 | | | веќе видена

Кривичниот совет на Основен суд Скопје 1 на денешната јавна седница ги одби жалбите на одбраната и ги потврди решенијата на судијата на претходна постапка за ...
сите 301 | | | веќе видена

Сопругата на Претседателот на Република Македонија, г-ѓа Маја Иванова присуствуваше на приемот што во Париз го приреди првата дама на Франција, г-ѓа Брижит ...
сите 175 | | | веќе видена

ВМРО- ДПМНЕ функционира одлично е ставот на претседателот на партијата Христијан Мицкоски , ден по самитот на Европската народна партија што се одржа во ...
сите 75 | | | веќе видена

Кризниот штаб против промена на Уставот, распуштање на Собранието и распишување избори „Македонија-блокира“ и Координативното тело на дијаспората во Европа ...
сите 67 | | | веќе видена

Она што се случуваше вчера околу седиштето на ВМРО-ДПМНЕ беше класична политичка хајка организирана од Зоран Заев и Оливер Спасовски, ова денеска на ...
сите 121 | | | веќе видена

Веднаш штом Судот го донесе решението за меѓународна потерница, МВР ја распиша и го извести Интерпол, соопшти министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски ...
сите 61 | | | веќе видена

Раководството на ВМРО-ДПМНЕ вечерва оддржува седница на централниот комитет во седиштето на партијата. Највисоко на агендата на вечерашниот состанок се очекува ...
сите 71 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Џака и Шаќири без политички сензибилитет и со ниска општествена свест

Од:
До кого (е-маил):
Порака: