Шкринијар се потсмева со Јуве: Никогаш нема да освоите Лига на шампиони (видео)

Дефанзивецот на Интер, Милан Шкринијар годишниот одмор во Дубаи го искористи да ги „провоцира“ ривалите од Јувентус, потсмевајќи се си нивниот неуспех во ...
| | веќе видена | слични

Бундеслигата го одреди распоредот за сезоната 2019/20, а ќе биде отворена на 16-ти август со натпреварот Баерн Минхен – Херта. Вицешампионот Борусија Дортмунд ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Бундеслигата го одреди распоредот за сезоната 2019/20. Честа да ја отворат сезоната имаат актуелните шампион Баерн Минхен, кои на 16 август, петок, на „Алијанц ...
| | веќе видена | слични

Англискиот премиерлигаш Арсенал е сериозно заинтересиран за играчот за врска на Борусија Дортмунд, Џулијан Вајгл. Менаџерот Унаи Емери го посакува во тимот за ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Пандемијата со Ковид-19 трае со месеци, а во Македонија во јуни беше забележан значаен пик на бројот на заболени, но и на бројот на смртни случаи. Само во овој ...
сите 144 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, на собир во општина Центар вечерва порача дека правдата мора да завладее насекаде низ Македонија, во секој ...
сите 351 | | | веќе видена

Зоран Заев, лидерот на СДСМ, неговата сопруга Зорица, неговиот брат Вице и неговиот татко Трајче, се предложени за сведоци на судењето за случајот „Меѓународен ...
сите 129 | | | веќе видена

Прво изборно соочување на лидерите на двете најголеми партии Христијан Мицкоски и Зоран Заев. Лидерите на ВМРО-ДПМНЕ и СДСМ во предизборен дуел дебатираа на ...
сите 116 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Шкринијар се потсмева со Јуве: Никогаш нема да освоите Лига на шампиони (видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: