ПСЖ ја одби понудата на Барса за Нејмар


2 копии
2 копии

Напаѓачот на Пари Сен Жермен, Килијан Мбапе е свесен за тоа каде сака да ја продолжи кариерата. Францускиот репрезентативец сака да оди во Манчестер Сити, ...
| | веќе видена | слични

Најбогатиот клуб во ракометниот свет, Пари Сен Жермен на чија клупа седи екс-вардарецот Раул Гонзалес, полека го формира тимот за наредната сезона. Нов играч ...
| | веќе видена | слични
3 копии
2 копии

Според пишувањата на каталонскиот весник Спорт, лидерите на Барселона решиле да ги стават Иван Ракитиќ и Филипе Кутињо на продажба, целта е да се приберат ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Претставниците на СДСМ на денешните средби во рамки на предизборната кампања, зборуваа за концептот „Едно општество за сите“, европските перспективи на ...
сите 458 | | | веќе видена

Зоран Заев, лидерот на СДСМ, неговата сопруга Зорица, неговиот брат Вице и неговиот татко Трајче, се предложени за сведоци на судењето за случајот „Меѓународен ...
сите 141 | | | веќе видена

Министерот за надворешни работи, Никола Димитров, одржа средба со новата вонредна и ополномоштена амбасадорка на Германија, Анке Гизеле Холштајн, која во оваа ...
сите 248 | | | веќе видена

Централниот Изборен Штаб на Демократската Унија за Интеграција престојуваше во Општина Струга каде со свои говори се престави Претседателот на партијата, Али ...
сите 152 | | | веќе видена

Носителот на листата во изборната единица 3, Игор Јанушев на денешната средба со граѓаните на Општина Пробиштип рече дека власта предводена од СДСМ ништо не ...
сите 359 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ПСЖ ја одби понудата на Барса за Нејмар

Од:
До кого (е-маил):
Порака: