Официјално: Емери е нов тренер на Арсенал


2 копии
4 копии

Новиот тренер на Арсенал, Унаи Емери е одлучен во тоа да ја засили одбраната со искусни играчи. Најболна точка на Арсенал е одбраната, па Емери токму тука ќе ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Според реномираниот „ББС“ Арсенал го обезбедил првото засилување – пристигнува човекот кој во Јувентус помина седум години! „ББС“ важи за реномиран медиум кој ...
| | веќе видена | слични

Унаи Емери, официјално беше избран за нов тренер на Арсенал пред неколку дена. Шпанскиот експерт навистина не се прослави во Паркот на принцовите, а челниците ...
| | веќе видена | слични

Премиерлигашот Арсенал официјално го објави наследникот на Арсен Венгер-тоа е искусниот шпански стратег Унаи Емери кој ќе има задача да ги врати насмевките на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерот за надворешни работи Никола Димитров од средбата со граѓаните имал впечаток дека се уште имаат дилеми и не им е доволно разјаснет Преспанскиот ...
сите 104 | | | веќе видена

Македонија во преговорите за приклучување кон Европската Унија ќе користи модел во кој се вклучени и граѓански организации и експерти надвор од капацитетите на ...
сите 149 | | | веќе видена

Си бара ли Власта алиби за сѐ поизвесно неуспешниот референдум? Ова е прашањето кое произлегува по денешната прес-конференција на министерот за надворешни ...
сите 92 | | | веќе видена

Сooпштение на СДСМ: Христијан Мицкоски покажува дека има проблем со подобра иднина и со перспективите што се отвораат пред граѓаните на Македонија. Мицкоски и ...
сите 197 | | | веќе видена

Во комуникација со граѓаните да го презентираме она што мислиме дека е штетно од договорот со цел да можат да бидат информирани и да донесат правилна одлука. ...
сите 170 | | | веќе видена

Тренерот на Јувентус, тренерот Масимилијано Алгери дефинитивно го има еден од најдобрите стартови со тимот на Јувентус во неговата кариера. Ова се должи на тоа ...
сите 210 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Официјално: Емери е нов тренер на Арсенал

Од:
До кого (е-маил):
Порака: