Агентот на Погба го „уништи“ Сколс: Некои луѓe зборуваат само поради страв да не бидат заборавени!

Мино Ројола „распали“ по Пол Сколс на социјалните мрежи, агентот на Пол Погба одговори на критиките кои легендата на Манчестер јунајтед ги имаше за ...
| | веќе видена | слични

Фудбалерите на Манчестер Јунајтед беа поразени на домашен терен од Тотенхем (0:3) во натпреварот од третото кола во Премиер лигата. „Црвените ѓаволи“ играа ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Оваа хуманитарна помош би требало да ја дистрибуираат  поддржувачите на опозицискиот лидер Хуан Гуаидо, кога САД го призна за претседател на Венецуела. -Ова не ...
сите 103 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев во изјава за балканските медиуми порача дека наградата што ја доби во Минхен сака да ја подели со бугарскиот премиер Бојко Борисов. - Оваа ...
сите 142 | | | веќе видена

Претседателот Иванов денеска низ Охрид прошета со кандидатката на опозицијата за шеф на државата Гордана Силјановска. Со Иванов и професорката која е кандидат ...
сите 163 | | | веќе видена

Бројот на заболени од мали сипаници постојано расте. За една недела пријавени се вкупно 71 случај. Од почетокот на епидемијата во Скопје, заклучно со денешниот ...
сите 188 | | | веќе видена

Асоцијацијата на Спортски Обложувалници на Македонија (АСОМ) и нејзините постојани и придружни членки: Спорт Лајф, Моцарт, Златна Копачка, Евротип, Марбет и ...
сите 256 | | | веќе видена

Претседателот на македонскиот парламент, Талат Џафери, ќе присуствува на гласањето во Бугарското национално собрание за Протоколот за членство на неговата ...
сите 138 | | | веќе видена

Американскиот претседател Доналд Трамп подготвен е првпат да употреби вето ако Конгресот биде против неговата објава за вонредна состојба долж границата со ...
сите 120 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Агентот на Погба го „уништи“ Сколс: Некои луѓe зборуваат само поради страв да не бидат заборавени!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: