Почина познатиот американски актер

9 копии
2 копии

Во 1990 година беше премиерата на филмот “Убава жена”, кој се претвора во романтична икона на генерации филмофили. Филмот возбудува и до денес. Ккави се ...
| | веќе видена | слични

Останато

Министерот за надворешни работи Никола Димитров на маргините од на 72-то Генерално собрание на ОН, вчера во Њујорк, во својство на претседавач со ...
сите 302 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Почина познатиот американски актер

Од:
До кого (е-маил):
Порака: