Која песна ќе ви биде летен хит за 2019-та, според хороскопскиот знак?


 Не е важно кои се вашите хобија или каде живеете – летото е една огромна забава за сите, а летните хитови не остануваат незабележани. Доколку сè уште не ...
| | веќе видена | слични

Актерот Сашо Тасевски повторно е хит на социјалните мрежи по објавеното видео од одмор. Инспириран од сè она што се случува во Македонија изминатиот период, ...
| | веќе видена | слични

Останато

Не е работа на Собранието или Владата да одредуваат прв човек на новото обвинителство за организиран криминал и висока корупција што треба да го наследи СЈО, ...
сите 164 | | | веќе видена

Извештајот од вештачењето на телефонот на специјалната јавна обвинителка, Катица Јанева, е готов и стигнал во Обвинителството за гонење на организиран криминал ...
сите 386 | | | веќе видена

Претседателот Стево Пендаровски денеска изјави дека неговата задача, во рамки на надлежностие што ги има, е да ја намали поларизацијата во општеството. Порача ...
сите 140 | | | веќе видена

Со неизвесност и големи непознаници за ставот на пратениците од различните опции, Предлог законот за јавно обвинителство неделава влегува во Собранието. ...
сите 81 | | | веќе видена

Откако го освои Вимблдон, Новак Ѓоковиќ со сопругата Јелена и децата летува на островот Корчула во Хрватска. Српскиот тенисер веќе објави неколку слики и видеа ...
сите 155 | | | веќе видена

Фејсбук статус на пратеникот на СДСМ, Александар Кирацовски: Случајот „Рекет“ е олицетворение на рекет-културата којашто како лоша практика се создаде за време ...
сите 36 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Која песна ќе ви биде летен хит за 2019-та, според хороскопскиот знак?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: