Кристиано Роналдо оставил 20000 евра бакшиш во Грција

Охрид, 2. јули 2019 (ИНПРЕС) – Нов предизвик за успешната охридска атлетичарка и репрезентативка Марија Јованоска, член на АК „Охрид“. По освоените две први ...
| | веќе видена | слични

 Вратите во светот на модата полека се отвораат за Џорџина Родригез, девојката на Кристијано Роналдо. Џорџина ја роди ќеркичката Алана Мартина пред повеќе од ...
| | веќе видена | слични

Девојката на фудбалерот Кристијано Роналдо се врати во форма и на нејзината работа како модел. 25-годишната Георгина Родригез е ѕвезда на најновата рекламна ...
| | веќе видена | слични

Кристијано Роналдо е во фасцинантна физичка форма и во својата 34-та година во животот, а секако најголема причина за ваквата состојба е неговата неверојатна ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Некогашниот холандски репрезентативец Фернардо Риксен е на смртна постела. Поранешниот десен бек на Зенит и Ренџерс, боледува од тешката болест АЛС и веќе шест ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Во изминатите десет дена кризата со коронавирусот повторно ескалираше насекаде на Балканот. Според официјалните податоци во Србија во последните седум дена се ...
сите 222 | | | веќе видена

Видео снимка со наслов „Боки 13 со другарките“, се појави на Јутјуб канал со истото име, на кое се гледа како осудениот за случајот „Рекет“, Бојан Јовановски, ...
сите 140 | | | веќе видена

Претседателот на СДСМ Зоран Заев денеска изјави дека не очекува интервенции во Преговарачката рамка за членство во ЕУ, која е веќе на маса. Нормално е дека во ...
сите 206 | | | веќе видена

Режисерот Борис Дамовски реагира за објаснувањето на лидерот на СДСМ и експремиер Зоран Заев за вулгарната порака до „шарените“ и коалиционерите во последната ...
сите 69 | | | веќе видена

Денес претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски заедно со потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ и носител на изборна единица 4, Александар Николоски ја посетија ...
сите 276 | | | веќе видена

„Додека СДСМ го рализираше големиот проект – парите кај граѓаните, ВМРО- ДПМНЕ беше против секоја идеја и секој предлог парите да се вратат во семејните ...
сите 284 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кристиано Роналдо оставил 20000 евра бакшиш во Грција

Од:
До кого (е-маил):
Порака: