Новите iPhone X телефони ќе бидат претставени на 12 септември – Apple ги испрати поканите за специјалниот настан


Конечно ја имаме официјалната дата кога Apple ќе ја претстави наредната генерација од својот iPhone за кого според сите досегашни неофицијални информации се ...
| | веќе видена | слични
3 копии
повеќе

Останато

Пратеничката од ВМРО-ДПМНЕ Благица Ласовска, изрази загриженост за безбедноста на поранешниот собраниски претседател, Трајко Вељаноски, за чиј имунитет се ...
сите 434 | | | веќе видена

Семејството Шаулиќ, блиски роднини и пријатели утрово го посетија вечното почивалиште на кралот на народната музика. Гробното место на некрунисаниот крал е ...
сите 278 | | | веќе видена

“Кога ги започнавме преговорите со ДУИ за нова влада, на првиот состанок Али Ахмети ми кажа дека има две опции : Или да направи коалиција со ВМРО-ДПМНЕ, или ...
сите 153 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Новите iPhone X телефони ќе бидат претставени на 12 септември – Apple ги испрати поканите за специјалниот настан

Од:
До кого (е-маил):
Порака: