Изненадување на денешниот тренинг на Барселона, Нејмар дојде да ги поздрави пријателите (ФОТО)

Барселона и Нејмар не се разделија пријателски, клубот и играчот си „пуштија“ неколку тужби по разделбата но тоа не го спречи Бразилецот денеска да ги посети ...
| | веќе видена | слични
7 копии

Со сигурност многумина фудбалски фанови на прашањето кои се најдобри дриблери во Европа би одговориле: Меси и Нејмар. Меѓутоа нивната највпечатлива ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Нејмар денеска ги посети своите поранешни соиграчи од Барселона и се потсети на деновите кога секојдневно ја делеше соблекувалната со нив, а повод за неговото ...
| | веќе видена | слични

Останато

„Политичарите кои ги бива да лажат и да манипулираат имаат име и презиме. Тоа е Зоран Заев и картелот околу него. Политичарите кои се коцкаат со идентитетот на ...
сите 241 | | | веќе видена

Соопштение на СДСМ Наместо да шират лажни вести за Договорот ВМРО-ДПМНЕ и Христијан Мицкоски треба да кажат дали ќе учествуваат на референдумот во недела. ...
сите 249 | | | веќе видена

Власта реши да дискутира за се освен за содржината на договорот. Второ дека бегаат од детална дебата за содржината на договорот, затоа што знаат дека немаат ...
сите 115 | | | веќе видена

Во петок ќе имам состанок во Министерството за финансии на кој дефинитивно ќе утврдиме дали ќе има ребаланс на Буџетот или не и ако го правиме кога ќе го ...
сите 67 | | | веќе видена

Лидерот на Движењето Самоопределување (ВВ) Албин Курти вели дека заедно со лидерот на Демократскиот сојуз на Косово (ЛДК) Иса Мустафа се подготвени да работат ...
сите 155 | | | веќе видена

Од таборот на Роналдо не го премолчеа вчерашниот избор на ФИФА за најдобар фудбалер во годината, овој пат зајадлив коментар беше постиран од инстаграм профилот ...
сите 192 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Изненадување на денешниот тренинг на Барселона, Нејмар дојде да ги поздрави пријателите (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: