Ве загрижува малиот пенис? Овие три пози гарантираат оргазам без оглед на големината!(фото)

Ова се трите пози кои се идеални за мажите со мал пенис: Мисионерска (но си мали корекции) Ако навистина имате мал пенис, класичната мисионерска поза никако не ...
| | веќе видена | слични

Ако сте љубители на спонтани фотографии, овој Инстаграм тренд на прв поглед би можел да ве измами. Но, веројатно многу брзо ќе сфатите дека одеднаш сите станаа ...
| | веќе видена | слични

Останато

Печатот со новото име Република Северна Македонија веќе почна да се користи во пасошите при влез или излез од државата, во согласност со спроведувањето на ...
сите 176 | | | веќе видена

Од кобната сообраќајка со автобус што се случи на 13-ти февруари, петмина и понатаму се во критична состојба. Тројца се наоѓаат во Клиничкиот центар „Мајка ...
сите 277 | | | веќе видена

Република Македонија нема потреба од нов Зоран Заев. На граѓаните им е преку глава од понижување и обесчестување на државата, граѓаните сакаат претседател кој ...
сите 159 | | | веќе видена

Пратеникот на ДУИ, Артан Груби, вечерва остро реагираше на информациите што ги објави порталот Алмакос дека тој отворено ќе лобира Никола Димитров да биде ...
сите 199 | | | веќе видена

Асоцијацијата на Спортски Обложувалници на Македонија (АСОМ) и нејзините постојани и придружни членки: Спорт Лајф, Моцарт, Златна Копачка, Евротип, Марбет и ...
сите 286 | | | веќе видена

Доналд Трамп го обвини популарното комично шоу „Сабота вечер во живо“ дека е платено да ги напаѓа само републиканците и повика на одмазда и истрага откако уште ...
сите 104 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ве загрижува малиот пенис? Овие три пози гарантираат оргазам без оглед на големината!(фото)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: