„Бубамарите“ го одбележаа денот на градинката и семејството

Денеска детската градинка „Буба Мара“ со хепенинзи во сите објекти го одбележа својот патронат и денот на семејството. На детската улица „Тоше Проески“ во Ново ...
| | веќе видена | слични
3 копии
6 копии

Сообраќајни знаци ќе бидат поставени пред дел од основните училишта во општина Аеродром, со цел зголемување на безбедноста на учениците и останатите учесници ...
| | веќе видена | слични

Останато

Критики до грчкиот премиер упатија од опозициската Нова демократија, по изјавата на Алексис Ципрас од Солун дека Владата не дава име, туку се стреми да добие ...
сите 334 | | | веќе видена

„Поддршката на „Нон пејперот” на скоро 1/5 од државите членки на ЕУ (Франција, Холандија, Белгија, Данска и Лукембург), укажува дека граѓаните на Република ...
сите 61 | | | веќе видена

Иако и двете имаат 36 години и еднакви титули, од Меган се очекува да се поклони пред Кејт. На поклонувањето со спуштање на глава и потклекнувањето Меган е ...
сите 200 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„Бубамарите“ го одбележаа денот на градинката и семејството

Од:
До кого (е-маил):
Порака: