Кристијано со најмногу победи во ЛШ


3 копии

Eден од најдобрите фудбалери во светот вечерва испиша нова страница во историјата на Лигата на шампионите. Нов натпревар во Лигата на шампионите и нов рекорд ...
| | веќе видена | слични

Вечерва ќе го дознаеме првиот финалист во Лигата на шампионите за оваа сезона, а битката за тоа место ќе ја водат Реал Мадрид и Баерн Минхен. Клубот од Шпанија ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Уште на 2 јули 2017 Специјалното јавно обвинистелство (СЈО) констатирало дека има опасност од бегство на обвинетите Миле Јанакиески и Кирил Божиновски во ...
сите 269 | | | веќе видена

Претседателот на Франција, Емануел Макрон изјави синоќа дека Франција и САД би требало меѓусебно да се почитуваат, како што им доликува на едни долгогодишни ...
сите 244 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицковски вечерва во Гостивар, коментирајќи ги последните случувања во државата, оцени дека Владата не ја води државата ...
сите 283 | | | веќе видена

Она што се случуваше вчера околу седиштето на ВМРО-ДПМНЕ беше класична политичка хајка организирана од Зоран Заев и Оливер Спасовски, ова денеска на ...
сите 127 | | | веќе видена

Постои ли белоруска врска во бегството на Груевски, повеќе унгарски медиуми пренесуваат изјава на добро информиран дипломат кој тврди дека според дипломатските ...
сите 192 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кристијано со најмногу победи во ЛШ

Од:
До кого (е-маил):
Порака: