Минута молк во чест на Игор Стојанов


Екипата на МЗТ Скопје минатата седмица дојде до седмата титула во домашниот шампионат, а пак денеска се огласи во јавноста со завршно соопштение во кое даде ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Седумкратниот македонски кошаркарски шампион МЗТ Скопје Аеродром денеска преку соопштение даде осврт на постигнатото во сезоната 2018/19.Аеродромци се ...
| | веќе видена | слични

Новиот кошаркарски шампион на Македонија, МЗТ Скопје Аеродром по завршувањето на сезоната ги сублимира постигнувањата во шампионатот и во АБА 2 лигата. Во ...
| | веќе видена | слични

МЗТ Скопје Аеродром во новата сезона посакува да биде дел од Лигата на шампионите. Откако не успеа да обезбеди пласман во првата аба конкуренција, управата на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Владата на Зоран Заев и Оливер Спасовски продолжува да го силува работењето на техничката Влада која има една и единствена намена, спроведување на миниум ...
сите 443 | | | веќе видена

„СДСМ како одговорна и демократска партија преку легитимни законски решенија создаде услови за независно и професионално правосудство.Со Законот за Јавно ...
сите 218 | | | веќе видена

Адвокатот Васил Димишков, брат на судијката Весна Димишкова која како судија на претходна постапка му определи притвор на бизнисменот Орце Камчев во Империја, ...
сите 324 | | | веќе видена

Германскиот весник „Билд“ објави дека напаѓачот кој во градот Ханау во Германија синоќа со огнено оружје уби девет луѓе е радикален десничар идентификуван како ...
сите 65 | | | веќе видена

Диего Симеоне нагласи дека никогаш во животот не видел пречек каков што приредија фановите на Атлетико Мадрид пред мечот со Ливерпул во Лигата на шампионите, ...
сите 205 | | | веќе видена

Составот на Вардар отпатува за Португалија каде во сабота од 16 часот го очекува дуел со Порто во Лигата на шампионите. Ова е средба која е важна за двете ...
сите 175 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Минута молк во чест на Игор Стојанов

Од:
До кого (е-маил):
Порака: