Најмногу снег наврнал во Маврово – 25 цм снежна покривка

7 копии
6 копии

Охрид, 26. ноември 2018 (ИНПРЕС) – Времето денеска ќе биде претежно облачно со повремени врнежи од дожд, особено попладне во западните, а во текот на ноќта и ...
| | веќе видена | слични
5 копии
2 копии
2 копии

Времето во Македонија ќе биде претежно облачно со повремени врнежи од дожд, особено попладне во западните, а во текот на ноќта и во крајните југоисточни ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Охрид, 12. јули 2019 (ИНПРЕС) – Засега до општината нема поднесени барања од граѓани за обесштетување, по завчерашното невреме што го зафати Охридскиот регион, ...
сите 139 | | | веќе видена

Оперските пејачи Благој Нацоски, Весна Ѓиноска-Илкова, Ирена Кафкалевска и Наде Талевска-Спасовска синоќа на концертот на Охридско лето во црквата „Св. Софија“ ...
сите 102 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Најмногу снег наврнал во Маврово – 25 цм снежна покривка

Од:
До кого (е-маил):
Порака: