Санчо ги предводи најталентираните фудбалери тинејџери


Медиумите од Англија пренесуваат дека Оле Гунер Солскјер летоска на располагање ќе има рекорден трансфер буџет и 200 милиони фунти за засилување на тимот.Се ...
| | веќе видена | слични

Медиумите од Англија пишуваат дека Манчестер јунајтед има огромна доверба во Оле Гунар Солскјер па стратегот ќе троши како никој претходно и ќе добие трансфер ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Баерн Минхен го надигра и понижи составот на Борусија Дортмунд во дербито во германскиот шампионат и си отвори пат за освојување на нова титула. „Баварците“ со ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Баерн Минхен го прегази составот на Борусија Дортмунд со 5-0 во денешното дерби од 28. рунда во првата германска фудбалска лига. Наместо голем спектакл и ...
| | веќе видена | слични

Нико Ковач веројатно за момент се фати за сламка за спас на клупата на германскиот гигант кој бележи тешка сезона зад себе, но, денеска славеше убедлива победа ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Барањето за автентично толкување на членот 11 од Законот за помилување ја постигна целта. Ги спречивме нечесните намери. Аболицијата на Иванов е незаконска и ...
сите 343 | | | веќе видена

Само еден ден пред сведочењето на бизнисменот Орце Камчев во случајот „Рекет“, утринава полицијата влезе во неколку негови фирми. Причината за упадот е наводен ...
сите 495 | | | веќе видена

Владата ги прифати сите седум барања од организаторите на „Марш за чист воздух“ што ги поставија минатиот петок на протест како услов за да одат на средба со ...
сите 101 | | | веќе видена

Синоќа во 20,26 часот било пријавено дека во Битола, на улицата “Никола Тесла“ патничко моторно возило “БМВ“ со битолски регистарски ознаки управувано од ...
сите 129 | | | веќе видена

Иако законодавно-правната комисија едногласно одлучи дека автентично толкување на членот 11 од Законот за помилување нема да има со објаснување дека членот не ...
сите 196 | | | веќе видена

Заев е принцот на политиканството во Македонија.Заев со одбивањето на иницијативата за предвремено ратификување на протоколот на НАТО признава дека се плаши од ...
сите 210 | | | веќе видена

ОВЕН Денес држете се до вистината и нема да направите грешки. Останете смирени и отворени за нови идеи. Вашата продуктивност конечно ќе се исплати. Хармонијата ...
сите 68 | | | веќе видена

 На вчерашната пресконференција на НАТО Самитот во Лондон, францускиот лидер веројатно најпластично досега го објасни  ставот - вели ја прифаќа улогата на ...
сите 277 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Санчо ги предводи најталентираните фудбалери тинејџери

Од:
До кого (е-маил):
Порака: