Девојче се удави во базен во Битола


3 копии
2 копии
2 копии

По веста за удавено 14 годишно девојче во Базен во Битола со свој демат се јави и раководството на олимпискиот базен Император Битола кои велат дека немилиот ...
| | веќе видена | слични

Претходно во средата беше објавено дека според сведочење на присутние, 13-годишно девојче се удавило денеска на базенот „Довлеџик“ во Битола. Засега не се ...
| | веќе видена | слични
8 копии

Откако „ “ објави дека 14-годишно девојче се удавило на „Довлеџик“ во Битола, оттаму ја демантираат информацијата. Ги известуваме сите капачи на олимпискиот ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Премиерот Зоран Заев, по вчерашната средба со германската канцеларка Ангела Меркел, со видео преку Фејсбук се обрати до јавноста.„Вчерашната пријателска средба ...
сите 149 | | | веќе видена

- На телефон се карав многу вулгарно со моја блиска личност, и таксистот го искористил моментот да ме снима, но верувам дека не очекувал дека ќе ме сними како ...
сите 35 | | | веќе видена

Поранешниот шеф на британската дипломатија и некогашен градоначалник на Лондон, Борис Џонсон освои вчера најмногу гласови во вториот круг од изборите за нов ...
сите 95 | | | веќе видена

Пејачот и композитор Димитар Андоновски, освои две награди за музика на 54. издание на македонскиот театарски фестивал „Војдан Чернодрински“ во Прилеп. Тој ...
сите 48 | | | веќе видена

За две години многу работи се променија во нашата земја. Од заробена држава станавме светол, блескав пример во регионот. Од уназадување повторно одиме напред. ...
сите 95 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Девојче се удави во базен во Битола

Од:
До кого (е-маил):
Порака: