Звонимир Бобан ја напушта ФИФА поради Милан


2 копии

Легендата на Милан, Паоло Малдини почнувајќи од летово ќе има позначајна улога во операциите на трансфер пазарот, а како што е добро познато, негов прв ...
| | веќе видена | слични
2 копии

„Росонерите" сакаат да ја искористат ситуацијата во Реал каде голем број на играчи се на излезна врата, па Паоло Малдини и Звонимир Бобан синоќа имаа средба со ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии
2 копии

Германските медиуми тврдат дека Милан е многу блиску до комплетирање на трансферот на хрватскиот репрезентативец Андреј Крамариќ. Дека италијанскиот гигант ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Фактот што денеска специјалната јавна обвинителка Катица Јанева влезе на распит за истрагата за „Рекет“, заедно со адвокат, го проблематизираат голем број на ...
сите 1178 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски вечерва беше на роденденот на организацијата во Прилеп. Вечерва бев на роденденот на Општинскиот Комитет на ВМРО-ДПМНЕ ...
сите 441 | | | веќе видена

За Денот на нашата Армија ни пристигнаа и честитки од Кабул, Авганистан од нашите учесници во мисијата “Одлучна поддршка”. По повод празникот се одржаа ...
сите 158 | | | веќе видена

Марио Балотели уште еднаш ќе го облече небесно-синиот дрес на Манчестер сити, откако беше потврдено дека Италијанецот, кој само што потпиша за Бреша, ќе биде ...
сите 50 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Звонимир Бобан ја напушта ФИФА поради Милан

Од:
До кого (е-маил):
Порака: