Кристијано Роналдо се враќа


2 копии
5 копии

Фернандо Сантос, португалскиот фудбалски селектор, објави листа на играчи за почеток на квалификациите за Европското првенство 2020. Најдобриот португалски ...
| | веќе видена | слични
3 копии
2 копии

УЕФА за оваа година реши да направи измена на ждрепката, па покрај тоа што денеска беа извлечени паровите за четвртфинале, беше одреден и патот до финалето. ...
| | веќе видена | слични

Чудесната игра на Кристиано Роналдо во натпреварот против Атлетико Мадрид ги воодушеви апсолутно сите. Фантастичениот Португалец постигна хет-трик во победата ...
| | веќе видена | слични

Кристијано Роналдо погодокот против Атлетико Мадрид во ЛШ го прослави на посебен начин. Португалецот се одлучи да ја “копира“ прославата на тренерот на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Австралиецот Брентон Тарант, кој е осомничен за напад врз две џамии во Нов Зеланд и за убиство на 50 лица, во април 2016 година престојувал во Словенија. Ова ...
сите 172 | | | веќе видена

Српскиот министер за внатрешни работи Небојша Стефановиќ во пресрет на утрешните саботни протести „Еден од пет милиони“, денеска изјави дека секој има право ...
сите 227 | | | веќе видена

Охрид, 22. март 2019 (ИНПРЕС) – Времето денес ќе биде сончево со мала до умерена облачност. Ќе дува слаб до умерен ветер од северeн правец. Максималната ...
сите 161 | | | веќе видена

На средбите  тој посочи дека во земјава откако е СДСМ на власт имаме се потешко секојдневие, неправди на секој чекор и огромна неспособност на власта да донесе ...
сите 171 | | | веќе видена

,,Ова е ИД на денот на изборите . Ова е ИД денеска” , рече Трамп покажувајќи им на новинарите географска карта со бројни црвени точки претходнои со бела ...
сите 109 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кристијано Роналдо се враќа

Од:
До кого (е-маил):
Порака: