Прво интервју на Ирина Шајк по раскинувањето со Бредли Купер


Ирина Шајк за потребите на едиторијалот за еден магазин се фотографирала топлес првпат после раскинувањето со Бредли Купер. На фотографиите изгледа ...
| | веќе видена | слични

 Ирина Шајк позираше топлес и откри дека „верува во брак“ за нејзиното прво интервју и прва насловна страна по љубовната катастрофа со Бредли Купер. ...
| | веќе видена | слични

 Гласините за Лејди Гага и Бредли Купер не престануваат, а странските медиуми шпекулираат дека тие веќе живеат заедно и очекуваат заедничко дете. За хемијата ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Вестите за Лејди Гага и Бредли Купер не престануваат. По доделувањето на „Оскарите“, во медиумите се појавија вести дека наводно меѓу Гага и Купер има нешто ...
| | веќе видена | слични
3 копии
повеќе

Останато

ВМРО -ДПМНЕ е очајна, со лажни вести ги маскира вистинските нејзини цели, заштитата на криминалите на единствената глава на октоподот-Груевски Една е главата ...
сите 110 | | | веќе видена

Извори од СЈО за КОД велат дека најмалку два пати Бојан Јовановски ја посетил Катица Јанева во нејзината канцеларија во СЈО.Снимките предадени во ...
сите 404 | | | веќе видена

Рожер Федерер на болен начин го загуби неделното финале со Новак Ѓоковиќ на Вимблдон, но од друга страна пак, импресионираше со тенисот кој го прикажа во ...
сите 255 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Прво интервју на Ирина Шајк по раскинувањето со Бредли Купер

Од:
До кого (е-маил):
Порака: