Бијонсе сака да добие „Оскар“ за песната од „Кралот лав“


Бијонсе во филмот и го позајмува својот глас на лавицата Нали. Сопругата на Џеј Зи на премиерата во Лондон се појавила во златен фустан со голем шлиц , кој го ...
| | веќе видена | слични

Една од најголемите и планетарно најпопуларни музички и шоубизнис ѕвезди на денешницата, фамозната Бијонсе, во друштво на сопругот Џеј Зи присуствуваше на ...
| | веќе видена | слични

Една од најголемите музички ѕвезди, популарната Бијонсе (37), била главна атракција на премиерата на филмот „Кралот лав“ во Лондон каде што се појавила со ...
| | веќе видена | слични

За премиерата на филмот „Кралот Лав“ во Лондон, популарната пејачка Бијонсе се појави облечена во прилично провокативен фустан. Имено, овој пат Бијонсе се ...
| | веќе видена | слични

Кралицата на современата R&B музичка сцена, Бијонсе, заедно со 7-годишната ќерка Блу Ајви присуствуваше на претпремиерата на римејкот на анимираната клчасика ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, на собир во општина Центар вечерва порача дека правдата мора да завладее насекаде низ Македонија, во секој ...
сите 375 | | | веќе видена

Зоран Заев, лидерот на СДСМ, неговата сопруга Зорица, неговиот брат Вице и неговиот татко Трајче, се предложени за сведоци на судењето за случајот „Меѓународен ...
сите 129 | | | веќе видена

Доколу Договорот за добрососедство со Бугарија се почитува не очекувам модификации на потпишаниот документ – вели во интервју за тв 24 Илахан Ќучук ...
сите 216 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Бијонсе сака да добие „Оскар“ за песната од „Кралот лав“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: