Завршни зборови за случајот „Тенк“


2 копии
5 копии
8 копии
6 копии
5 копии

Во кривичниот суд во Скопје денеска беа искажани завршните зборови во предметот „Триста“ во кој е обвинет Ѓоко Поповски поранашен помошник министер во МВР за ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Утре во 10 часот стартува дебатата на собраниската седница за уставните измени која треба да покаже дали премиерот на СДСМ Зоран Заев успеал да обезбеди ...
сите 226 | | | веќе видена

Предлогот за ребалансот на Буџетот за 2018 година, што го донесе Владата на вчерашната вонредна седница, предвидува ревидирање на проекцијата за раст на БДП на ...
сите 130 | | | веќе видена

Скопје, 14 октомври 2018 Сите измислици на раководството на ВМРО-ДПМНЕ и Христијан Мицкоски, сите лажни вести паднаа во вода. Уставните измени доставени во ...
сите 233 | | | веќе видена

Власта ги пребројува пратениците и ги прави последните пресметки пред уставните измени, согласно договорот со Грција, да се најдат на пленарна седница. Откако ...
сите 58 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Завршни зборови за случајот „Тенк“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: