Втора фаза од од регионалниот пат на делницата Теранци - Кучичино


5 копии
3 копии
11 копии
2 копии

Во текот на денешниот ден (среда) ќе имаме умерена облачност која локално ќе биде нешто поголема, но оваа облачност нема да услови никакви врнежи И истата ќе ...
| | веќе видена | слични
7 копии
повеќе

Останато

Нашиот јазик и нашето културно наследство се македонски. Тоа го потврдуваме со договорот. Како Македонци ќе влеземе во НАТО и како Македонци ќе чекориме во ЕУ. ...
сите 60 | | | веќе видена

Изјавите на претставниците на власта дека цензусот и не бил така битен за конечниот резултат на претстојниот референдум значат дека политичката борба ќе ...
сите 301 | | | веќе видена

Овен   Ќе успеете да направите промени во вашиот љубовен живот. Во попладневните часови ќе имате прекрасна средба со вашите пријатели. Дајте шанса на секого да ...
сите 53 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев на денешната средба со претседател на словенечкиот Државен збор на Дејан Жидан ги истакна исклучително високите пријателски односи со ...
сите 41 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Втора фаза од од регионалниот пат на делницата Теранци - Кучичино

Од:
До кого (е-маил):
Порака: