Фустанот по кој полудеа македонките: Стотици пеперутки за Елена Стефановска


Таа е ТВ лице кое го препознаваме по беспрекорниот стил, а својата префинетост и отменост ја потврди и овој викенд.Македонската водителка, Елена Стефановска ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Македонското девојче Елена Ристеска периодов е активна на музичко поле. По кратката прошетка во Италија, ги засука рукавите и се фрли на работа, на снимање на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Македонската водителка Елена Стефановска тргна во атак на медиумите. Од Виенски бал до Саем на венчавки… каде водителката годинава е главната фаца! Заштитно ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Елена Велевска со својот изглед го запали студиото во кое се снима емисијата „Улица Македонија“. Македонската пејачка гостуваше кај водителката Бојана и со ...
| | веќе видена | слични

Елена облече кусо фустанче и мрежасти хулахопки и ја истакна својата витка линија. Сексапилната пејачка со својот танц дополнително ја загреа атмосферата. ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Елена Ристеска периодов е посветена на својата кариера, чекорејќи напред и извлекувајќи поука од секое животно искуство. Во интервју за неделникот Теа Модерна ...
| | веќе видена | слични

Елена Ристеска периодов е посветена на музичката кариера, а вели дека личноста што ја радува најмногу во животот е нејзината внука. Во интервју за неделникот ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Постапката за разрешување на јавниот обвинител Марко Зврлевски во Собранието на Република Македонија е целосно незаконска, а тоа го потврди и Антикорупциската ...
сите 268 | | | веќе видена

Српскиот претседател Александар Вучиќ во вечерашното гостување во Дневникот на РТС, изјави дека српскиот разузнавач Горан Живаљевиќ на 27 април годинава за ...
сите 395 | | | веќе видена

Абдул Рахман Мешках (18), кој уби две жени и рани осум лица, се изјасни виновен, но негираше дека нападите му биле мотивирани од тероризам, наведе неговиот ...
сите 157 | | | веќе видена

Во врска со реакцијата на Министерството за одбрана на говорот на претседателот на Република Македонија, Ѓорге Иванов на прославата на 18 Август, Денот на ...
сите 146 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Фустанот по кој полудеа македонките: Стотици пеперутки за Елена Стефановска

Од:
До кого (е-маил):
Порака: