Сите зборуваат за новите фотографии на Серена Вилијамс

Серена Вилијамс за новиот број на америкаснкиот престижен магазин се појави во потполно неочекувано издание, а американските медиуми ја нарекоа „златна ...
| | веќе видена | слични

Нефотошопирани фотографии од Серена Вилијамс во златен фустан се нешто најмоќно што ќе го видите денеска. И надвор од теренот Серена Вилијамс е во топ форма. ...
| | веќе видена | слични

Серена Вилијамс е ѕвездата на новиот број на магазинот „Harper's Bazaar“. Тенисерката за насловната страница била во потполно природно издание и нагласено е ...
| | веќе видена | слични

Останато

Пред пратениците следната недела во Собранието ќе се најде новиот текст на законот за Јавно обвинителство, со кој Специјалното јавно обвинителство ќе се ...
сите 164 | | | веќе видена

Јавното обвинителство за организиран криминал во куса изјава за „Република“ демантира дека за специјалната јавна обвинителка Катица Јанева е издадена наредба ...
сите 223 | | | веќе видена

Иранските власти денескa соопштија дека сите 23 членови на екипажот на запленетиот британски танкер „Стена Имперо“ се на безбедно и во добро здравје.Тоа за ...
сите 228 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Сите зборуваат за новите фотографии на Серена Вилијамс

Од:
До кого (е-маил):
Порака: