Шекеринска: Македонија има што да им понуди на сојузниците


2 копии

Какво влијание врз воздухот и животната средина ќе има враќањето на американската армија на Криволак? Ваква дилема на социјалните мрежи се отвори по вчерашниот ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Членството на Македонија во НАТО е шанса да се стави точка на сите стравувања од можни воени конфликти во соседството, поради кои и нашата земја плати висока ...
| | веќе видена | слични

Останато

Макрон денеска ја почна националната дебата , што ќе трае во наредните три месеци . Дебатата ја почна со 600 градоначалници и локални функционери во малото ...
сите 159 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Шекеринска: Македонија има што да им понуди на сојузниците

Од:
До кого (е-маил):
Порака: