Манекенката ја разбеснела нацијата поради фустанот кој го откривал нејзиниот задник, властите наредиле истрага

29-годишната манекенка Нгоч Трин ги вознемирила виетнамските власти откако на црвениот тепих во Кан се појавила во потполно проѕирен фустан. Имено, поради ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Австралискaта поп-пејачка Кајли Миног (51) неочекувано приреди шоу на отворањето на летната поставка на Кралската академија за уметност во Лондон. Џебната ...
| | веќе видена | слични

На Селена Гомез и биле потребни 4 години, за да сними нов албум, соопшти „Контакт мјузик“. Дваесет и шестгодишната пејачка не издаде албум од „Revival“ во 2015 ...
| | веќе видена | слични

Иако многу ретко се појавува на црвениот тепих, кога сепак се случува тоа, оваа пејачка и актерка секогаш успева да го преземе во свои раце шоуто. Селена вчера ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Продолжуваме со посетите низ Република Македонија. Денес сме во Крива Паланка, остваривме средба со неколку стопанственици, ги посетивме нивните фабрики ...
сите 369 | | | веќе видена

Најтиражниот весник во Израел „Haaretz“ објави вест поврзана со првиот еврејски министер во Македонија која беше отпуштена откако го користеше старото име на ...
сите 293 | | | веќе видена

- Помина речиси цела недела, а Зоран Заев и Вице Заев молчат и не кажуваат што разговарале со обвинетата Катица Јанева и со веќе осудениот Милески-Кичевскиот. ...
сите 166 | | | веќе видена

Во текот на вчерашниот ден Инфомакс објави анкета од маршот на СДСМ за правда по скопските улици. При анкетата констатирано е дека високи функционери на СДСМ, ...
сите 118 | | | веќе видена

Гласачите од општините Дебар и Маврово-Ростуше наместо во шестата сега ќе припаѓаат во петата Изборна единица со измените на Избирачкиот список кои беа усвоени ...
сите 34 | | | веќе видена

Пратеничкиот состав на СДСМ и коалицијата во Собранието на Република Македонија, работеше посветено и за само три години, донесе низа историски одлуки кои ја ...
сите 142 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Манекенката ја разбеснела нацијата поради фустанот кој го откривал нејзиниот задник, властите наредиле истрага

Од:
До кого (е-маил):
Порака: