Дракслер: Ни претстои тактичка борба со Манчестер


2 копии
8 копии

Анхел Ди Марија беше топ тема на „Олд Трафорд“ во текот на вчерашната ноќ, бидејќи покрај навредите кои ги доби и пцовките кои им ги испрати на фановите на ...
| | веќе видена | слични

Анхел Ди Марија вчера беше една од најомразените личности на „Олд Трафорд“, но веројатно никој не очекуваше дека навивачите на Манчестер Јунајтед ќе го ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерот за надворешни работи, Никола Димитров не дели исто мислење со Заев и СДСМ во однос на тоа како треба да се движи Македонија, после недобивањето на ...
сите 865 | | | веќе видена

Позицијата на Макрон да го блокира пристапувањето на нови членки на Унијата е целосно оправдана, смета бугарскиот европратеникот Иво Христов, кој целосно ги ...
сите 436 | | | веќе видена

- Многу подобро ќе беше веднаш после референдумот да одеа на избори, многу повеќе ќе добиеа. Ако ги гледате сите анкети после референдумот, рејтингот на СДСМ ...
сите 15 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дракслер: Ни претстои тактичка борба со Манчестер

Од:
До кого (е-маил):
Порака: