5 вистини за мажите кои на жените нема да им се допаднат

За да бидете добри во креветот, не морате да совладате 52 пози или да гледате порно филмови. Многу се важни чувствата и вештините кои ги поседувате или кои со ...
| | веќе видена | слични

Ви донесуваме одговори на топ пет прашања кои жените си ги поставуваат, кога е во прашање секс во тројка. Дали ќе бидам задоволена?   Сексот во тројка може да ...
| | веќе видена | слични

Еве што мажите одговориле на прашањето за тоа што најмногу сакаат да прават по страствените акции. – 51 процент признале дека по секс најмногу сакаат да се ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Поранешниот министер за транспорт и врски Миле Јанакиески (40) и неговата две години помлада сопруга Сања биле повеќе од една деценија во врска пред да се ...
сите 78 | | | веќе видена

СДСМ со писмено соопштение реагира на прес-конференцијата на Наум Стоилковски од ВМРО-ДПМНЕ.„Денешното барање на судот да донесе одлука по налог на ВМРО-ДПМНЕ ...
сите 350 | | | веќе видена

Според сè уште непотврдена информација, поранешниот македонски премиер Никола Груевски веќе ја напуштил Унгарија, објави бугарската агенција „Фокус“ ...
сите 364 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

5 вистини за мажите кои на жените нема да им се допаднат

Од:
До кого (е-маил):
Порака: