Бијонсе ја објави новата песна „Spirit“


Бијонсе е најголемата ѕвезда во екипата на играниот римејк на анимираниот хит филм „The Lion King“ и вчера блесна во целиот нејзин сјај на премиерата на ...
| | веќе видена | слични

Таа дефинитивно е најголемото име кога е во прашање новото остварување на „Кралот Лав“, па сосема очекувано беше Бијонсе да предизвика најголемо воодушевување ...
| | веќе видена | слични

 Во „The Lion King“, Бијонсе го позајмува гласот на Нала, а на премиерата на филмот се појави во моќно, гламурозно издание, како горда лавица, заедно со ...
| | веќе видена | слични

Останато

Пратеникот Артан Груби во име на ДУИ побара наследникот на Катица Јанева како шеф на Специјалното јавно обвинителство да биде веднаш одбран од Советот на јавни ...
сите 163 | | | веќе видена

Обвинителката Вилма Русковска не знае каде е специјалната обвинителка Катица Јанева, која минатата недела поднесе неотповиклива оставка, а неколку часа подоцна ...
сите 371 | | | веќе видена

Претседателот Стево Пендаровски денеска изјави дека неговата задача, во рамки на надлежностие што ги има, е да ја намали поларизацијата во општеството. Порача ...
сите 141 | | | веќе видена

Со неизвесност и големи непознаници за ставот на пратениците од различните опции, Предлог законот за јавно обвинителство неделава влегува во Собранието. ...
сите 81 | | | веќе видена

Фејсбук статус на пратеникот на СДСМ, Александар Кирацовски: Случајот „Рекет“ е олицетворение на рекет-културата којашто како лоша практика се создаде за време ...
сите 36 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Бијонсе ја објави новата песна „Spirit“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: