Понудата на Барселона за Нејмар вклучува само играчи и никакви пари


Челниците на Пари Сен Жермен го чекаат Нејмар да дојде и да се приклучи на подготовките, а Бразилецот ужива во родната земја. Нејмар целосно закрепна од ...
| | веќе видена | слични

Шпанскиот прволигаш Барселона досега има потврдено две имиња за новата сезона и тоа голманот Нето Мурара кој пристигна од Валенсија и одличниот Френки Де Јонг ...
| | веќе видена | слични
2 копии
4 копии
повеќе

Останато

По оставката на Катица Јанева, Европската Комисија во реакција за МИА порачува дека истрагите за илегалните прислушувања треба да продолжат. „Европската Унија ...
сите 224 | | | веќе видена

Охрид, 12. јули 2019 (ИНПРЕС) – Засега до општината нема поднесени барања од граѓани за обесштетување, по завчерашното невреме што го зафати Охридскиот регион, ...
сите 148 | | | веќе видена

Оперските пејачи Благој Нацоски, Весна Ѓиноска-Илкова, Ирена Кафкалевска и Наде Талевска-Спасовска синоќа на концертот на Охридско лето во црквата „Св. Софија“ ...
сите 103 | | | веќе видена

Прекрасен рецепт кој многу едноставно се подготвува. Сопругата на шампионот на Вимблон пропагира здрава исхрана, а со целиот свет го сподели рецептот за ова ...
сите 145 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Понудата на Барселона за Нејмар вклучува само играчи и никакви пари

Од:
До кого (е-маил):
Порака: