Возач загина во сообраќајна несреќа кај Охрид

2 копии
4 копии

Педесет и петгодишен скопјанец го загуби животот во сообраќајна несреќа, која се случила вчера попладне на магистралниот пат Охрид- Кичево. МВР денеска соопшти ...
| | веќе видена | слични
5 копии
3 копии
3 копии

Во околу 15:00 часот на магистралниот пат Охрид-Кичево помеѓу село Ботон и село Климештани се случила сообраќајна незгода дознава Centar.mk . Како што дознава ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Јавното обвинителство за организиран криминал во куса изјава за „Република“ демантира дека за специјалната јавна обвинителка Катица Јанева е издадена наредба ...
сите 245 | | | веќе видена

Иранските власти денескa соопштија дека сите 23 членови на екипажот на запленетиот британски танкер „Стена Имперо“ се на безбедно и во добро здравје.Тоа за ...
сите 229 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Возач загина во сообраќајна несреќа кај Охрид

Од:
До кого (е-маил):
Порака: