Фустанот од тантела откри се: Моника Белучи ја покажа долната облека

Моника Белучи оваа година е домаќинка на Канскиот филмски фестивал, а од самиот почеток на истиот не остава без зборови.Италијанскиот модел и актерка, го привлече вниманиетона папараците додека се упатуваше во францускиот ресорт облечена во фустан од тантела.Тантелата ја истакна нејзината фигура, но и градникот на Белучи.Актерката уште еднаш докажа дека нејзиниот сексипил нема граници!

⇐ DailyХит Портал ⇒