Уругваецот

  во

  Бепе Марота пред само неколку месеци ја заврши својата незаборавна етапа како главен оперативец во Јувентус, но веќе почна да си го нарушува својот углед кај ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Луис Суарез имаше четири нестварно лоши реакции на мечот со Валјадолид кој се одигра изминатиов викенд, но нешто слично повтори и на средбата против Лион која ...
  сите 58 | | | веќе видена

  Суарез за момент стана главна тема помеѓу љубителите на фудбалот по синоќешниот меч со Лион, гостување кое влезе во неговата непосакувана листа од статистиката ...
  сите 58 | | | веќе видена

  Луис Суарез имаше четири нестварно лоши реакции на мечот со Валјадолид кој се одигра изминатиов викенд, но нешто слично повтори и на средбата против Лион која ...
  сите 58 | | | веќе видена

  Луис Суарез имаше четири нестварно лоши реакции на мечот со Валјадолид кој се одигра изминатиов викенд, но нешто слично повтори и на средбата против Лион која ...
  сите 58 | | | веќе видена

  Првиот натпревар од осминафиналето во Лигата на шампионите помеѓу Лион и Барселона заврши спротивно од очекувањата – без погодоци. Шпанскиот шампион стигна ...
  сите 58 | | | веќе видена

  Уругвајскиот напаѓач, Луис Суарез (32) буквално спие во последните сезони на гостувањата во Лигата на шампионите. Барселона вчера му гостуваше на Лион и одигра ...
  сите 58 | | | веќе видена

  Луис Суарес дефинитивно е еден од најдобрите напаѓачи во светот и меѓу главните алки во тимот на Барселона. Сепак, кога се работи за мечевите во Лигата на ...
  сите 58 | | | веќе видена

  Медиумите од Германија пренесуваат дека Барса си подала рака со агентот на Лука Јовиќ, и сега треба да пронајде договор со Ајнтрахт Франфурт за трансфер на 21 ...
  сите 10 | | | веќе видена

  „Каталонците" уште сега работат на ново летно засилување, медиумите од Германија пренесуваат дека Барса се договорила со талентираниот Лука Јовиќ и сега треба ...
  сите 11 | | | веќе видена