Тејлор Свифт

  во

  Познатата пејачка Тејлор Свифт, конечно, издејствува судска забрана за приоѓање обожавател кој ја следи веќе две години ѝ испраќа заканувачки писма. Ерик ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Тејлор Свифт конечно издејствувала судска забрана за приоѓање на луд обожавател кој ја следи веќе две години и ѝ испраќа заканувачки писма. 26-годишниот Ерик ...
  сите 7 | | | веќе видена

   Постојат ѕвезди за кои и врапчињата на гранка знаат дека меѓусебно се поврзани. Меѓутоа, има и славни личности што по ниту една основа не би ги споиле ...
  сите 11 | | | веќе видена

  А таа главоболка може да биде поголема ако сте на пример позната личност како Џиџи Хадид, Кајли Џенер, Тејлор Свифт, Ким Кардашијан …Уверете се самите како ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Холивудскиот брачен пар е со причина омилен меѓу фановите … Рајан Рејнолдс и Блејк Лајвли беа најгордите родители на концертот на Тејлор Свифт кога во една ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Според истражувањето на врвот на листата на заработка на музичарите во САД во 2017 година се наоѓа ирската група U2. Ирскиот пејач Боно и неговата група така ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Големите имиња на музичката индустрија најголем дел од нивниот приход заработуваат од турнеите, според листата на специјализиран американски магазин “Билборд” ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Според магазинот „Форбс“, Бијонсе во 2017 заработила 105 милиони долари и тоа благодарение на нејзиниот последен албум „Lemonade“, како и успешната ...
  сите 14 | | | веќе видена